Sprzątane w stylu eko, a nawet opieka nad zwierzętami

311

Sprzątanie mieszkań, domów, biur, klatek schodowych z użyciem ekologicznych, certyfikowanych środków czystości, opieka nad zwierzętami w czasie dłuższej nieobecności ich właścicieli czy opieka nad grobami to oferuje rodzinna firma Eko-czyści. Dlaczego warto skorzystać z ich usług? – Ewę Brzostek, właścicielkę firmy, pyta Agnieszka Kisielewska.

Zatem dlaczego warto skorzystać z waszych usług?

Mamy szeroki wachlarz usług. Co prawda firm sprzątających jest sporo na rynku, ale już na przykład takich, które podejmują się opieki nad zwierzętami czy nad grobami znacznie mniej. Świadczymy usługi nie tylko w Kętrzynie, ale również w Mrągowie, Giżycku czy Węgorzewie. Dojeżdżamy do klienta dostosowując się do jego preferencji czasowych. Jako, że jesteśmy firmą rodzinną pracujemy na własny chleb. Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze oferujemy ceny dostosowane do portfela klienta, po drugie zadania realizujemy starannie i dokładnie, bo nie pracujemy na godziny. To oznacza, że każdy klient jest traktowany indywidualnie i finalnie ma być zadowolony. Oczywiście usługi jednorazowe różnią się cenowo od usług wykonywanych w abonamencie, gdzie mamy podpisane umowy na dłuższy okres czasu. Za każdym razem spotykamy się z klientem, omawiamy jaki zakres usług go interesuje i ustalamy cenę.

Sprzątanie. Kto może skorzystać z tej usługi?

Każdy, kto potrzebuje. Sprzątamy kompleksowo, myjemy okna, trzepiemy dywany i robimy dodatkowe rzeczy, których oczekuje nasz klient. Mieliśmy również zamówienia nietypowe jak wożenie i układanie drzewa pod wiatą czy powieszenie firanek. Sprzątamy klatki schodowe i tereny wokół, zatem zarządcy budynków czy wspólnoty mogą zgłaszać się do nas po ofertę. Sprzątamy mieszkania, domy oraz biura, zatem zapraszamy osoby indywidualne i przedsiębiorców. Wykonujemy prace pomocnicze przy ogródkach działkowych czy ogrodach, a także malowanie płotów, ogrodzeń, bram. Zatem jak widać z usługi może skorzystać każdy kto ma taką potrzebę.

Opieka nad zwierzętami to trochę nietypowe. Nie boisz się, że pozostawiony u ciebie czworonóg cię nie zaakceptuje?

Kochamy zwierzęta i myślę, że one to po prostu wiedzą. Mieliśmy już kilka takich zleceń. Opiekowaliśmy się kotami w domu klienta, ale mieliśmy też psy, które były u nas w domu i nigdy nie było żadnych problemów. Ba, niektóre tak się zadomowiły, że spały w naszym łóżku. W okresie świątecznym gościliśmy u nas pieska Figusia (na zdjęciu). Jak widać pokochał nasze towarzystwo. Drzwi naszego domu są otwarte dla wszystkich zwierząt, nie tylko psów i kotów. Oczywiście jeśli klient ma takie życzenie możemy również zatroszczyć się o jego pupila w jego domu.

Na zdjęciach klika przykładowych realizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here