Eco-czyści, czyli usługi sprzątania i opieki na każdą kieszeń

339

Sprzątanie z użyciem ekologicznych, certyfikowanych środków czystości, opieka nad zwierzętami w czasie dłuższej nieobecności ich właścicieli czy opieka nad grobami to oferuje rodzinna firma Eko-czyści. Dlaczego warto skorzystać z ich usług? – Ewę Brzostek, właścicielkę firmy, pyta Agnieszka Kisielewska.

Zatem dlaczego warto skorzystać z waszych usług?

Jest sporo argumentów za. Przede wszystkim szeroki wachlarz usług. Co prawda firm sprzątających jest sporo na rynku, ale już na przykład takich, które podejmują się opieki nad zwierzętami czy nad grobami znacznie mniej. Świadczymy usługi nie tylko w Kętrzynie, ale również w Mrągowie, Giżycku czy Węgorzewie. Dojeżdżamy do klienta dostosowując się do jego preferencji czasowych. Tu właściwie jesteśmy elastyczni, bo nie pracujemy od do, tylko dostosowujemy się do czasu klienta. Jako, że jesteśmy firmą rodzinną pracujemy na własnych chleb. Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze oferujemy atrakcyjne ceny, po drugie zadania realizujemy starannie i dokładnie, bo nie pracujemy na akord, a to oznacza, że każdy klient jest traktowany indywidualnie i finalnie ma być zadowolony.

Sprzątanie. Do kogo jest skierowana ta usługa?

Właściwie do każdego. Sprzątamy klatki schodowe i tereny wokół, zatem zarządcy budynków czy wspólnoty mogą zgłaszać się do nas po ofertę. Sprzątamy mieszkania, domy oraz biura, zatem zapraszamy osoby indywidualne i przedsiębiorców. Wykonujemy też prace pomocnicze przy ogródkach działkowych czy ogrodach, a także malowanie płotów, ogrodzeń, bram. Zatem jak widać z usługi może skorzystać każdy kto ma taką potrzebę.

Dlaczego zajmujecie się zwierzętami?

Kochamy zwierzęta i od małego towarzyszyły nam one w życiu. Zawsze bardzo przeżywam to, że w czasie urlopów, niektórzy właściciele nie mając co zrobić ze swoim pupilem zostawiają go w schronisku albo po prostu gdzieś w lesie. Uważam, że zawsze jest rozwiązanie i nie należy uciekać się do tak drastycznych środków. Zwierzęta kochają, przeżywają rozłąkę, smucą się. Właśnie dlatego pomyślałam o takiej usłudze. W wakacje mieliśmy już pierwsze zlecenia opieki nad zwierzętami. Rodzina wyjechała na dwa tygodnie nad morze i zostawiła nam swoje dwa koty i psa. Codziennie przyjeżdżaliśmy, karmiliśmy, zmienialiśmy wodę, żwirek, przy okazji podlaliśmy kwiatki. Zatem jeśli nie macie co zrobić ze swoim zwierzakiem w wakacje, ferie zimowe czy w weekendy to zapraszam.

Szybkimi krokami zbliża się jesień i związane z nią Święto Zmarłych. To właściwy czas, by już zadbać o groby. W waszej ofercie jest taka usługa.

Wiadomo, że wiele osób się przeprowadza, mieszkają w innych miastach lub w innym kraju i nie mają możliwości, by zaopiekować się grobami najbliższych. My możemy zrobić to za nich, posprzątać, umyć pomnik, wygrabić liście. Oczywiście robimy fotki przed i po, żeby zlecający miał dowód, że usługa została wykonana. Osoby starsze, którym jest ciężko by samodzielnie wyczyścić pomnik rodziny także mogą skorzystać z naszej usługi. Jeśli mają takie życzenie możemy je również zawieść samochodem na cmentarz. Ostatnio na przykład odświeżaliśmy ogrodzenie okalające nagrobek, zatem jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here