XII MAZURSKIE TARGI SPORTÓW WODNYCH – 6-8 WRZEŚNIA 2019

363

Serdecznie zapraszamy na XII edycję Mazurskich Targów Sportów Wodnych. Po raz kolejny będzie można zobaczyć nowości rynkowe, a także dokonać zakupów na posezonowej giełdzie sprzętu wodnego.

Już od dwunastu lat, tym razem 6-8 września 2019, w porcie Stranda nad jeziorem Kisajno w Giżycku na Mazurach odbywać się będą Mazurskie Targi Sportów Wodnych połączone z Posezonową Giełdą Jachtów i Sprzętu Pływającego.

W imprezie jak co roku wezmą udział wystawcy z całej Polski. Tym, co odróżnia Mazurskie Targi Sportów Wodnych od imprez w halach wystawienniczych jest możliwość testowania jednostek na wodzie. Obok jednostek pływających na targach zobaczymy ofertę ogrzewania jachtowego, pracowni żaglomistrzowskich, osprzętu i wyposażenia łodzi i innych.

Targi są połączone z Posezonową Giełdą Sprzętu Wodnego. Mazurskie firmy czarterowe co roku wymieniają jachty w swoich flotach, a używane jednostki poczarterowe trafiają na Giełdę.
Zapraszamy już w piątek od godziny 14-tej. W sobotę w samo południe odbędzie się uroczyste otwarcie Targów, a w niedzielę o godzinie 15-tej Targi zakończą się uroczystym wręczeniem nagród.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Każdy, kto posiada do sprzedania używany silnik, sztormiak, żagiel lub inny osprzęt może wystawić go na giełdzie bezpłatnie. Wymagane jest jedynie wcześniejsze zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Targów.

PROGRAM XI MAZURSKICH TARGÓW SPORTÓW WODNYCH 2019:

UWAGA KONKURS: Tradycyjnie podczas targów odwiedzający będą mieli możliwość nagrodzenia najlepszego ich zdaniem jachtu w czterech kategoriach: jacht żaglowy, łódź motorowa, houseboat oraz nagroda specjalna. Każdy otrzyma przy wejściu kupon, który po wypełnieniu należy umieścić w urnie przy wyjściu głównym. Wśród biorących udział w konkursie zostaną wylosowane nagrody. Losowanie nagród w niedzielę po wręczeniu nagród targowych (po godzinie 15-tej).
Piątek – 6 września 2019

  • godz. 14:00 – 18:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
  • godz. 18:00 – … – wieczór w tawernie.
  • godz. 18:00 – 23:00 – koncert szantowy

Sobota – 7 września 2019

  • godz. 10:00 – 18:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
  • godz. 12:00 – uroczyste otwarcie Mazurskich Targów Sportów Wodnych
  • godz. 12:00 – 18:00 – imprezy towarzyszące – m.in. pokazy, prezentacje itp.
  • godz. 18:00 – 23:00 – koncert szantowy
  • godz. 18:00 – … – wieczór w tawernie.

Niedziela – 8 września 2019

  • godz. 10:00 – 15:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
  • godz. 15:00 – zakończenie targów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here