Pozbyć się zmarszczek

360

Jak wygładzić zmarszczki w domu w 15 min? Bez botoxu i drogich zabiegów medycyny estetycznej? Czy to możliwe naturalnymi metodami? Owszem. To nie czary mary, a moc natury.

Ze zmarszczkami, nawet tymi głębokimi poradzi sobie seria kosmetyczna międzynarodowej firmy, z którą mam przyjemność współpracować i być Ambasadorem tej Marki. Firma działa od 1950 roku, w 125 krajach na całym świecie i odnosi spektakularne sukcesy. Wywodzi się z branży farmaceutycznej. Produkty są oparte na wyciągach roślinnych, bez zbędnej chemii, bez GMO i bez szkodliwych parabenów. Mają wszelkie potrzebne certyfikaty. Produkty te przeszły również pomyślnie dermatologiczne testy z udziałem osób o skórze wrażliwej i zostały uznane jako bezpieczne dla cery alergicznej i wrażliwej.
Seria upiększająca stymuluje syntezę kolagenu, odżywia skórę i wzmacnia jej barierę ochronną. Zwiększa się również aktywacja odnowy komórek i optymalizuje się wydajność funkcji skóry. W ten sposób odbudowuje się struktura sieci białek, a skóra wygląda młodziej. Po osiągnięciu równowagi wilgotności skóry bariera skórna wzmacnia się, a zmarszczki ulegają znacznej redukcji.
Na grupie 75 kobiet zostały przeprowadzone badania kremu upiększającego Exceptional Cream. Oto rezultaty: 100% potwierdziło, że drobne linie i zmarszczki zmniejszyły się, 95% zauważyło natychmiastową redukcję worków pod oczami i poprawę sprężystości skóry w okolicach oczu, 96% zauważyło zmniejszenie rozszerzonych porów i gładszą skórę, 92% zauważyło poprawę napięcia i jędrności skóry oraz uniesienie opadającej skóry.
Co powoduje, że jeden z naszych produktów ma niemalże natychmiastowe, bo 15 minutowe, działanie przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe?
Wszystko dzięki surowcom pochodzącym z głębin morskich u wybrzeży Brestu w Bretanii, we Francji ze specjalnego planktonu i listownicy palczastej. Brzmi to co najmniej dziwnie, ale taką właśnie moc mają rośliny na naszej planecie, z odpowiednio pozyskanego ekstraktu.
Jak działa ekstrakt z planktonu? Stymuluje syntezę kolagenu typu I. Chroni barierę skórną. Przy regularnym stosowaniu może być magazynowany w skórze właściwej, w której znajduje się sieć włókien kolagenowych. A to powoduje, że skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd. Natomiast listownica palczasta czyli brązowe wodorosty są niezwykle bogate w białka, witaminy, minerały i lipidy. Jej ekstrakt powstaje w opatentowanym procesie. Jaki daje efekt? Odbudowuje fibroblasty i kolagen, wypełnia zmarszczki. Ten krem kochają kosmetolodzy i panie, które mają już zmarszczki. Produkt innowacyjny, jak i firma.

Paulina Cichocka

Aby otrzymać zniżkę 23% na te wspaniałe kosmetyki i poznać sposób ich zastosowania skontaktuj się z autorką tekstu. e-mail: kontakt@paulinacichocka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here