Książka na miły początek dnia

276

Żona Bankiera
Istnieje cały ukryty przed nami, odrębny świat, toczący się według własnych reguł. Świat brudnych pieniędzy, umieszczonych na podejrzanych kontach bankowych, świat należący do potężnych i niebezpiecznych ludzi.

Kiedy Matthew Werner, bankier pracujący dla największego szwajcarskiego banku, ginie w katastrofie lotniczej, jego młoda żona musi uporać się nie tylko ze stratą ukochanego, lecz również z tajemnicami, które po sobie pozostawił. Z czasem Annabel zdaje sobie sprawę, że jego śmierć nie była przypadkowa, a ona sama znajduje się teraz na celowniku potężnych sił, których istnienia wcześniej nawet nie podejrzewała.
Trzymający w napięciu thriller Cristiny Alger ukazuje świat globalnej finansjery i ukrytych pieniędzy, świat chciwości i pychy, dla którego nie istnieją ani granice państwowe, ani prawo.

UWAGA KONKURS!
Zaciekawiła cię ta książka? Możesz je mieć. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Podziel się z nami swoją historią. Być może cierpiałaś na jakąś chorobę, zmagałaś się z cerą czy dręczyły cię inne dolegliwości. Napisz co lub kto ci pomógł. Zainspiruj innych, którzy być może również walczą z problemem, z którym ty wygrałaś. Opublikujemy twoją historię w kolejnym numerze i nagrodzimy książką wydawnictwa Zysk i spółka.
Historie do ok. 2500 znaków należy przesyłać na adres: dom.mediow@gmail.com do 31 maja.
Książkę „Milcząca ofiara” za historię pt. „Przemyślenia spokojne i nie podlegające negocjacji” otrzymuje Katarzyna Guz. Gratulujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here