Odwiedziliśmy raj dla amatorów handmade

339

Ponad czterdziestu wystawców prezentujących wykonywane przez siebie wyroby, a wśród nich my z gazetą „Ja, zdrowie i uroda”. Była to okazja nie tylko do szalonych zakupów eko-naturalnych rzeczy, ale również do nawiązania cennych kontaktów.

Targi Eko-Rękodzieła rozpoczęły się w sobotę 30 marca w Olsztynie. To pierwsza tego typu impreza, i jak widać po tłumie odwiedzających, ciesząca się dużym zainteresowaniem. Na stoiskach było wszystko, co człowiek jest w stanie wykonać swoimi rękami: ubrania, kosmetyki, przedmioty codziennego użytku, przedmioty dekoracyjne, artykuły spożywcze i wiele innych. Czyli istny raj dla amatorów oryginalnych, naturalnych, wykonywanych ręcznie skarbów.
– Długo przymierzałam się, żeby zorganizować tego typu imprezę – opowiada Małgorzata Białoszewska, organizatorka Eko Rękodzieła. – Pomyślałam sobie, że nie należy tego odkładać na potem. Frekwencja i zainteresowanie targami bardzo miło mnie zaskoczyło.
Egzemplarze naszej gazety trafiły do rąk wszystkich wystawców. Nasz miesięcznik był również eksponowany dla odwiedzających. Zatem targi uznajemy za udane i czekamy na więcej tego typu imprez w naszym regionie.
Jak było? Zobaczcie nasza fotorelację.

Ewa Brzostek

Fot. Robert Zakrzewski, Karolina Zakrzewska 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here