„Ja, zdrowie i uroda” na targach Eko Rękodzieła

297

Pierwsze w Olsztynie i jedne z nielicznych wydarzeń tego typu w województwie warmińsko-mazurskim! Już 30 marca 2019 roku odbędą się wyjątkowe Targi Eko-Rękodzieła. Oczywiście i my tam będziemy z gazetą „Ja, zdrowie i uroda”.

– Zaproś kogo tylko marzysz ze sobą zabrać. Będzie to niepowtarzalna okazja zapoznania się z lokalnymi wytwórcami, lokalnym rękodziełem i do tego 100% naturalnym, bo taka jest idea tego spotkania – reklamuje targi Małgorzata Białoszewska, organizatorka Eko Rękodzieła.
A zapowiada się naprawdę intersująco, ponieważ w sobotę 30 marca zobaczymy ponad 40 wystawców, którzy wykonują naturalne rzeczy – czy to kosmetyki, chemię domową, czy produkty spożywcze, ceramikę lub też odzież, produkty dla dzieci i wiele innych.
– Mamy mnóstwo firm w regionie, które tu u nas produkują cuda. Targi powstały właśnie z myślą o wypromowaniu lokalnego biznesu, w myśl zasady żyję i kupuję lokalnie. Przyjedź z dużą torbą i dobrym humorem – zachęca Małgorzata Białoszewska.
Dla jednych będzie to możliwość zapoznania się z lokalnymi producentami, dla innych kupienia przedmiotów użytkowych, spożywczych czy kosmetycznych, z czystym sumieniem i pewnością, że to naturalne, a jeszcze inni zdobędą kontakty biznesowe. Targi odbędą się w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trylińskiego 2. Wstęp wolny.

Ewa Brzostek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here